Çanak Okey Android

çanak okey android

Hemen Oyna

BEDAVA ÇANAK OKEY indir ve hemen OKEY OYNA!

Türk insanının en çok sevdiği oyun ve oyunlar olan 101+, Tavla Online, Batak, King, Türk Poker gibi masa oyunlarının 1 numaralı yapımcısı MYNET tarafından geliştirilen, Facebook’un En Popüler CANAK kırmalı plus SEVİYE ilerlemeli iddaa dolu ve 1.000.000’dan fazla Facebook oyuncusu tarafından oynanan Okey oyunu! OKEY oyunları içerisinde eklenen Canak kırma özelliğyle bir ilke imza atan Mynet Canak Okey'den ilham alınarak hazırlanan Çanak Kırmalı, Artırmalı,En Seri ve En Popüler 101 YüzBir Okey + Canak oyunumuzu da denemeyi sakın unutmayın! Masa oyunlarının Türkiye'de en sevilenleri olan İhaleli Batak, Tavla Online, King ve Poker oyunlarında ustalaşan okey oyun severleri tarafından heyecanla oynanan Okey Çanak oyunumuzda;

* 3G, Edge ve Wi-Fi ile online olan Facebook arkadaşlarınla veya 1.000.000'dan fazla Facebook kullanıcısıyla Çanak Okey oyna!
* Tek tıkla online arkadaşlarının masalarına katıl, onlarla sohbet et veya yeni insanlarla sohbet ederek sosyal çevreni genişlet!
* İster Facebook hesabınla istersen misafir olarak oyna!
*Her gün artan günlük bonusları kapmak için her gün oyuna gel, binlerce el BEDAVA oyun OYNA!
* En hızlı, en seri ve sohbeti en bol Okey oyunu olan oyunumuzda milyonlarca Facebook kullanıcısına katıl ve arkadaşlarınla oynamanın tadını çıkar!

ÇANAK OKEY OYUNU NASIL OYNANIR? Çanak Okey oyunu, Batak, Tavla Online, King ve Türk Poker gibi geleneksel bir Türk Oyunudur. 52 taş ve ıstaka ile oynanır. Eklenen Çanak özelliği oyun içi rekabeti artırarak oyuna daha çok heyecan katmıştır. Oyunun ana amacı eli okey atarak bitirebilmek ve biriken binlerce Mynet Lira’yı kazanmaktır. Oynadıkça ilerleyen seviyen ve kazandıkça artan ML’lerin ile daha zorlu rakipler ile aynı masalarda oynayabilir ve daha yüksek ML’ler kazanma şansını artırarak ‘En İyiler’ arasına adını yazdırabilirsin!

Okey Oyunu Özellikleri:
* Gerçek rakiplerle internetli Online oynanabilme
* Kesintisiz, bağlantı sorunları yaşamadan her yerde her an oynanabilme
* VIP üyelik ile sınırsız SOHBET edebilme
* Mobil cihazlarda her gün 2 kat bonus kazanma fırsatı
* Her gün oyuna gelerek artan günlük bonuslar kazanabilme
* Full HD grafikler
* Kolay kullanım
* 7/24 Kullanıcı Desteği
* Günün her saati binlerce online kişi ile oynayarak arkadaşlık kurabilme
* Multiplatform özelliği ile tüm mobil cihazlarınızda kesintisiz oynanabilme
* 3G, Edge veya Wireless bağlantısı ile online oynanabilme
* Hemen Oyna fonksiyonu ile beklemeden hızlı bir şekilde oyuna girebilme
* Akıllı robotlar ile kesintisiz ve rakipleri beklemeden oynayabilme
* Seviye ilerleme özelliği ile daha zorlu rakiplerle oynayabilme
* Masa kurabilme
* Arkadaş daveti
* Facebook hesabıyla bağlanabilme
* Google Play hesabıyla bağlanabilme
* Misafir olarak bağlanabilme

Oyun Okey ile ilgili her türlü soru, öneri ve isteğiniz için fbcanakokey@mynet.com adresimizden bize ulaşabilirsin!
Oyun Okey ile ilgili son haberleri, hediye ML’leri ve son güncellemeleri http://www.facebook.com/MynetCanakOkey sayfamızdan takip edebilirsin.

Welcome to the World’s and Turkey’s most fun and social Facebook Çanak OKEY game with Free Chat and lots of Daily rewards. Mynet Çanak Okey is now available on Google Play Store for your Android Smartphones and tablets, you can download CANAK OKEY free of charge and play the most amazing mobil Çanak OKEY gameeverywhere and anytime you want. CANAK OKEY is being developed by ‘Mynet Games’ and Mynet is the number 1 developer of the most popular Turkish games like 101 OKEY ÇANAK, Backgammon Online, Batak, King and Turkish Poker. You can play Çanak Okey either as a guest or with your Facebook account. Play with your Facebook friends or meet new friends and chat with them.