Çanak Okey Blog

Milyonların oynadığı en iyi, en yeni ve en sıradışı okey oyunu olan Mynet Çanak Okey’ in eğlenceli dünyasında arkadaşlarınızla oynayıp, çanakta biriken büyük ödüllere ulaşma fırsatı sizleri bekliyor. Kimin en iyi olduğunu göstermeye hazırmısınız?

Çanak Okey oyunumuzu her gün oynayın günlük bonuslarınız katlanarak artsın, her gün 4000 ML bonus kazanın. Çanak Okey Facebook'un en çok oynanan ve en eğlenceli okey oyunu.

Çanak Okey oyunumuzda oyun sırasında diğer oyuncuların Facebook profilinize ulaşmasını istemiyorsanız ekranın sağ üst tarafında bulunan Ayarlar bölümünden gerekli yeri işaretleyebilirsiniz.

Facebook'un en çok oynanan, en hızlı okey oyunu olan Çanak Okey oyunumuzun ekran görüntülerinden derlediğimiz bu videoyu izlemenizi rica ederiz.

Mynet Çanak Okey oynayabiliyordum şimdi giremiyorum? Masaları görüyorum ama oynayamıyorum? Okey kilitleniyor? Bilgisayarınız Internette gezinirken girdiğiniz sitelerde bulunan bazı programcık, resim, şekil ve butonları otomatik olarak geçici bir klasöre kayıt eder. Bu işleme ''cachelemek'' denir. Bu işlem siteye tekrar girmeniz halinde mevcut buton, resim, şekil ve programları tekrar tekrar yükleyerek zaman kaybetmenizi önlemek için yapılır. Bilgisayarınıza kayıt edilen bu dosyalar bazen bozuk veya eksik kayıt edilmiş olabilir.